Gunes Hukuk Burosu Hakkında
Sosyal Sorumluluklarımız
Antalya Avukat

Güneş Hukuk Bürosu olarak, hukukun ve avukatlık mesleğinin evrensel ilke ve değerlerine bağlı kalarak, en iyi hukuk ve avukatlık hizmeti üretmenin; avukatlık mesleğinin ilerlemesine ve içinde bulunduğu sosyal hayatta insanların hukuka olan saygısını ve hukukun üstünlüğüne olan inancını arttırmaya dönük katkı olarak görmekteyiz. Bu katkı ve hizmetinde en öncelikli sosyal sorumluluk olduğuna inanmaktayız.

Bu inanç ve amacın gerçekleşmesi için en iyi hizmet üretmenin yanında hukuk kurallarının tam olarak uygulanması için ve hukuk mesleğinin ve sisteminin gelişmesi adına gönüllü görevler almakta, bu tarz çalışmaları desteklemekteyiz.

Avukatlık Kanunu’nun 179. maddesi uyarınca, Adli Yardım Bürosu’nun görevlendirmesi üzerine, avukatlık ücretlerini ve karşılama olanağı bulunmayanları ücretsiz temsil edebiliriz.

Bizimle birlikte çalışmak isteyen, kendi sınırlarını aşmaya, dil ve akademik yetkinliklerini ileri düzeyde geliştirmeye istekli üstün yeteneklere destek verebilir, bilgi ve tecrübenin mesleki camia ve iş dünyası ile paylaşılmasını teşvik eder, bilimsel ve akademik etkinliklere, yarışmalara ve stajyer avukat ve avukat değişim programlarına destek sağlarız.

Ayrıca, Güneş Hukuk Bürosu olarak, çağdaş bir hukuk sisteminin barışçıl ve refah içinde bir toplum için en temel unsur olduğuna inandığımızdan, sivil toplum kuruluşlarına da yardımcı olmak amacıyla gerekli iş birliğine ve desteğe de hazır olduğumuzu beyan ederiz..

 

Copyright © 1999-2018 | Güneş Hukuk Bürosu
Antalya / Türkiye